Siarka granulowana Sumin 3 kg - Skuteczne dezynfekcja i zakwaszanie gleby
Siarka granulowana Sumin 3 kg to niezawodny środek, który znajdzie zastosowanie zarówno w dezynfekcji szklarni i tuneli foliowych, jak i w zakwaszaniu gleby pod uprawy roślin kwasolubnych. Dzięki swoim właściwościom, siarka skutecznie eliminuje szkodniki i patogeny, jednocześnie obniżając pH podłoża, co sprzyja zdrowemu wzrostowi roślin.
Dezynfekcja szklarni i tuneli foliowych
Sumin siarka granulowana jest niezastąpionym preparatem dezynfekcyjnym, który doskonale sprawdza się w odkażaniu szklarni oraz tuneli foliowych. Opary siarki skutecznie eliminują wszystkie szkodniki i patogeny, zagrażające uprawom, zapewniając tym samym ochronę dla roślin przed chorobami i szkodnikami.
Zakwaszanie gleby pod uprawę roślin kwasolubnych
Produkt również idealnie nadaje się do zakwaszenia gleby w ogrodzie pod uprawę roślin kwasolubnych, takich jak borówka amerykańska, azalia, rododendrony lub wrzosy. Siarka dokładnie wymieszana z glebą na kilka miesięcy przed posadzeniem roślin pozwala skutecznie obniżyć pH podłoża, co sprzyja zdrowemu wzrostowi i rozwojowi roślin.
Zalecenia dotyczące stosowania
Zalecenia dotyczące sposobów stosowania i dawkowania siarki granulowanej znajdują się na opakowaniu. Ważne jest, aby stosować się do nich zgodnie z oczekiwanymi efektami, zapewniając tym samym skuteczną dezynfekcję i zakwaszenie gleby.
Siarka granulowana Sumin 3 kg to niezawodny środek, który przyczynia się do zdrowego wzrostu roślin oraz ochrony przed szkodnikami i chorobami. Dzięki niemu Twoje uprawy będą kwitnąć zdrowo i pięknie!

Uwaga!
Przestrzegaj etykiety-instrukcji stosowania środka ochrony roślin w celu ograniczenia ryzyka dla ludzi i środowiska.
Producent: Sumin Sp. z o.o.Nazwy własne: Sumin
Adres pocztowy: ul. Wspólna 8, 05-500 Piaseczno, Polska
Adres e-mail: biuro@sumin.pl